Momencik

Sprzątamy, doczyszczamy i kosimy. Najlepiej od 2008.

logo
  • +48 605 225 285biuro@sinat.pl
  • ul. Żuławy 8B/1162-200 Gniezno
  • Pon - sob 8.00 - 16.00Niedziela odpoczywamy
  • Sprzątanie
  • Doczyszczanie
  • Koszenie

Kontakt

Gniezno, ul. Żuławy 8B/11

+48 605 225 285

biuro@sinat.pl

Opinie

quote

Prace, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i środków czystości, wykonane zostały fachowo i terminowo.

testinomial Marek Szczepaniak AP Poznań

Sprzątanie

Sprzątanie

Doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat pozwala nam świadczyć usługi w szerokim zakresie. Specjalizujemy się w sprzątaniu i doczyszczaniu różnych powierzchni. Utrzymujemy czystość w biurach, halach, marketach, na osiedlach mieszkaniowych, kamienicach, firmach produkcyjnych, przychodniach, ośrodkach wypoczynkowych itp. Kompleksowo utrzymujemy czystość wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Zajmujemy się również wszelkimi zabiegami pielęgnacyjnymi zieleni. Maszynowo utrzymujemy porządek w garażach i parkingach podziemnych. W okresie zimowym dbamy o bieżące odśnieżanie i zwalczanie śliskości powierzchni oraz ciągów komunikacyjnych.

Zakres usług dla każdego klienta dostosowany jest do jego potrzeb i oczekiwań. Bezpłatna wycena poprzedzona wizją lokalną danego obiektu pozwala na przedstawienie precyzyjnej oferty dostosowanej do każdego.

Wykwalifikowany personel, dobra organizacja i umiejętność planowania przekłada się na efektywność i końcowy efekt naszych prac. Grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie. Zdobyliśmy ich zaufanie i pozytywną opinię. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego gwarantujemy usługi sprzątania na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług daje poczucie bezpieczeństwa, że Państwa obiekt zostanie kompleksowo obsłużony przez nasza Firmę.

Doczyszczanie

Doczyszczanie

Specjalizujemy się w doczyszczaniu posadzek różnego rodzaju, jak również innych powierzchni płaskich. Zajmujemy się również doczyszczaniem pobudowlanym i poremontowym.

Wykonujemy usługi czyszczenia posadzek PCV, linoleum, kauczuk, posadzek gresowych, betonowych, lastryko i innych.

Do każdej z wymienionych powyżej powierzchni dobierzemy odpowiednie środki, urządzenia i technikę doczyszczania. Doczyścimy każdą posadzkę, bez względu na jej stopień zabrudzenia i powierzchnię. Zdobyte doświadczenie pozwala na to, by podłoże odzyskało pierwotny blask.

Dodatkowo na życzenie klienta wykonujemy również polimeryzację i impregnację posadzek.
Usługa ta pozwoli zachować jej piękny wygląd na dłużej i zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo ułatwi codzienną pielęgnację i ma właściwości antypoślizgowe. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu i środków nasz zespół sprosta każdemu zadaniu.

Możemy także wykonać próbę na wybranym fragmencie podłogi, dzięki czemu klient zobaczy jaki będzie jej efekt końcowy i tym samym będzie pewny co do trafności wyboru firmy.
Jesteśmy pewni, że zrobimy to najlepiej.

Koszenie

Koszenie

Konserwacja terenów zielonych polega na bieżącym utrzymaniu terenów zielonych w należytym porządku. Nienagannie przycięty trawnik jest wizytówką każdego obiektu.

Zadbamy o niego używając profesjonalnych kosiarek i podkaszarek. Ponadto nawozimy, nawadniamy, odchwaszczamy i pielęgnujemy tereny zielone w taki sposób żeby były one prawdziwą ozdobą. Wykonamy też przycinkę krzewów, żywopłotów, nasadzimy nowe krzewy oraz uzupełnimy ubytki po zimie.